Online Doğal Parfüm Atölyesi

KENDİN YAP ONLINE DOĞAL PARFÜM ATÖLYESİ

Doğal uçucu yağlarla, parfümlerle ilgili misiniz?

“Atölyeler hep şehir dışında olduğu için katılamıyorum” diyenlerden misiniz?

Evde kalmamız gereken bu dönemde, sizlere hem koku algınızı geliştirebileceğiniz hem de yaratıcılığınızı kullanıp kendinize özel bir koku hazırlayabileceğiniz bir parfüm seti oluşturduk.

Dilerseniz kendiniz dilerseniz de ailenizle birlikte bir etkinliğe katılmaya ne dersiniz?

Kendin yap doğal parfüm setinde neler var?

Atölye İçeriği

İlk olarak; koku algınızı, sizin için hangi uçucu yağların uygun olduğunu tespit edilmemiz için iki aşamadan oluşan koku testleri tarafınıza gönderilecektir. 

Birlikte seçeceğimiz uçucu yağ seti, parfüm formül kağıdı, diğer hammaddeler ve ekipmanlardan oluşan kendin yap kutusu adresinize gönderilecektir. (Not: Benim uçucu ve sabit yağlarım var diyenlere yedek sarf malzeme seti de hazırladık. Aksesuarlar bölümünden satın alabilirsiniz.) 

Belirlenen bir tarihte online katılımla atölye yapılacaktır. Atölyede parfümler hakkında temel teorik bilgileri öğrenmiş olacaksınız. Parfüm tarihçesi, üretimi, kullanılan hammaddeler, koku profillerinden bahsedilecektir. Size verilen 7 adet uçucu yağ detaylı tanıtılacaktır ve koklamalar yapılacaktır. Son aşamada da evde kendiniz yapabileceğiniz şekilde parfüm hazırlama süreci anlatılacak ve uygulama yapılacaktır.

Eğitmen: Merve ÇETİN