HİKAYEMİZ

Doğallığa ve sadeliğe yaşamın her alanında büyük değer veren bir aileden gelmem MC ATELIER markasının kuruluşundaki en büyük etkenlerden biri.  

SG Avusturya Lisesi ardından Yüksek Kimya Mühendisliği’ni bitirdikten sonra ilaç ve kozmetik sektöründe çalıştım. İlk bebeğimin doğumu ile birlikte özel sektörden ayrıldım. Kullandığım tüm geleneksel kozmetik ürünlere karşı duyarlılığım artınca kimyasal ve sentetik olmayan bitki bazlı, çevre dostu ürünleri araştırmaya başladım. Markamı kurarken temel amacım doğal kozmetik ürünlere herkesin ulaşmasını sağlamaktı. İkinci bebeğimin doğumu ile marka çalışmalarım hızlandı ve hayalim MC ATELIER hayata geçti. Yepyeni bir marka doğdu.

İşimizin en güzel tarafı ürünlerimizin insanların hayatlarına dokunduğunu, birşeyleri değiştirdiğini ve iyileştirdiğini duymak. Gelen tepkiler ve beğeniler gösteriyor ki sağlıklı yaşamaya karar vermiş, bu yolda yaşam tarzını değiştirmeye başlamış ve doğadan gelen şifaya inanan tüm kişiler için en doğru yer MC ATELIER.   

Sizleri de cilt bakımını farklı bir boyuta taşıyan markamızı deneyimlemeye çağırıyoruz. Ürünlerimizi hazırlarken duyduğumuz heyecanı, umarız sizler de kullanırken yaşarsınız.

MERVE ÇETİN