GELECEĞİN NEFESİ OL

Doğaya Dost-küçüktülmüş

GELECEĞİN NEFESİ OL

Doğanın bizlere sunduğu nimetlerin karşılığını verme amacıyla yaklaşık bir yıl önce  “Bir Fidan Dik, Geleceğin Nefesi Ol” projesini hayata geçirdik. Amacımız gezegenimizde bıraktığımız etkileri biraz olsun azaltmak.

Dünya yeşillendikçe nefes alacak. Bu sayede gelecek nesiller için umudumuzu yeşil tutmaya devam edebileceğiz. Bu amaçla, 

mc atelier marka
tema-logo

MC ATELIER x TEMA

Başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıklarımızı korumak amacıyla kurulan TEMA Vakfı ile işbirliği yaparak projemiz kapsamında adınıza bir fidan dikiyoruz.

Bu güne gelene kadar,

255FİDAN DİKTİK

Neden Fidan Dikiyoruz?

MC ATELIER olarak ürünlerimizde doğal hammaddeler kullanıyor, mümkün olduğunca plastiksiz ambalajlama ve kargolama yapıyor olsak da diğer birçok faaliyetimiz sonucunda ne yazık ki gezegenimizde karbon ayak izi bırakıyoruz.

Amacımız bunu mümkün olduğunca azaltmak. Bu sebeple her alışverişinizden sonra bir fidan bağışlıyoruz ve doğal dengeyi tekrar kuracak yönde bir katkı sağlamaya çalışıyoruz. Yalnızca bir fidan deyip geçmiyoruz, çünkü ağaca dönüşen fidanlar…

Proje Nasıl İşliyor?

www.mcatelieristanbul.com websitemiz üzerinden yapacağınız her 250 TL ve üzeri alışverişinizden sonra e-posta adresinize adınıza düzenlenmiş fidan dikim sertifikası gönderiliyor. Sertifikanızı, e-posta içerisinde bulunan link aracılığıyla indirilebilir ve PDF formatında paylaşabilirsiniz.

Başlattığımız bu projemize siz de destek vermek ister misiniz? Gelecek için üzerimize düşeni yapma zamanı. Gelin birlikte #mcatelierormanı ‘nı kuralım.

tema sertifika