Felsefemiz

Doğal ol, sade ol, sen ol...

Her şey sende gizli...

"Az ama öz"

MC ATELIER sade yaşam tarzıyla birlikte “az ama öz” prensibini benimseyen bir marka olarak doğmuştur. 
Temel felsefemiz; tüketici olarak bizlere dayatılan zehirli kimyasallara ihtiyacımız olmadığını gösterip farkındalık oluşturmak; karbon ayak izimizi azaltacak şekilde az ve temiz içerik kullanarak kozmetik ürünler üretmek ve bu ürünleri herkesin ulaşabileceği bir hale getirmektir. 
Cildimiz en büyük organımız. Her gün kullandığımız kozmetik ürünlerin içindeki onlarca kimyasal maddenin cildimizden emilerek vücudumuzda toksik madde olarak biriktiği ve ileride birçok hastalığa neden olduğu bir gerçek. Bu sebeple doğada var olan bitkisel hammaddeleri kullanarak ürünler hazırlıyoruz. Her ürünü hassasiyetle, uygun koşullarda üretip, geri dönüşebilen cam ambalajlarda sunuyoruz. Böylece kullandığımız tüm değerli antioksidanlar, sabit ve uçucu yağlar tazeliklerinden bir şey kaybetmiyor. Her yeni ürünümüzü gönüllü arkadaş ve aile bireylerimizde test ediyoruz. 
Gerçek güzelliğin doğadan geldiğine inanarak sizleri de doğanın mis kokulu, şifalı içeriklerini deneyimlemeye çağırıyoruz. 
Vizyonumuz

Doğal aromaterapik kozmetik ürün sektöründe hizmet veren firmalar arasında en güvenilir ve yenilikçi firmalardan biri olmak

Misyonumuz

100% Doğal içerikli aromaterapik cilt ürünlerini tüm tüketicilerle buluşturabilmek ve bu yolda ilerlerken  doğaya olan saygımızı ve sevgimizi yitirmemek