all natural and good for your skin

Yüz Bakım Ürünleri

Tamamen doğal soğuk sıkım sabit yağlar ve uçucu yağlarla formüle edilen

yüz bakım ürünleri

satın almak için

EN YENİ ÜRÜNLER

Yüz Bakım Serumu

İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltırken cildi etkili bir şekilde dolgunlaştırıp nemlendirdiği bilinen % 100 organik yağlarla formüle edilmiştir: Kuşburnu, jojoba, kayısı ve üzüm çekirdeği yağı. Hızlıca emilen bu yağ karışımı ciltte yağ hissi bırakmaz, aşırı yağlanma yapmaz. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Günlük Nemlendirici Krem

Cildinizin nem dengesini korumak ve beslemek için soğuk sıkım shea, cildi dış etkenlerden korumak ve esnek kılmak için avokado, kolajen sentezini kolaylaştırmak için jojoba ve hücre yenileme etkisinden dolayı üzüm çekirdeği yağları kullanılarak formüle edilmiştir. Yüksek yağ asitleri sayesinde ciltte hızla emilir ve yağlılık hissi bırakmaz. Tüm cilt tiplerine uygundur.

Yüz Yıkama Jeli

Organik sertifikalı zeytinyağından üretilen gerçek kastil sabunlu yüz temizleyicimiz cildinizi derinlemesine temizler. İçeriğinde antioksidan bakımından yüksek vitamin E ve tatlı badem yağları cildinizi besler; lavanta yağı kan dolaşımını arttırır ve yüksek enerjili gülsuyu ise cildin nem dengesini kurar. Her cilt tipine uygundur.